top of page

ASKARI Z PODHOŘANSKÝCH KOPCŮ- "BADDY" - ÚSPĚCHY/ACHIEVEMENTS

9008B5D4-4AE1-4471-AB93-6781322FDA0F.jpe

PRACOVNÍ PES ROK 2020

Klub KCHBO pořádá každoroční soutěž o nejlepší pracovního psa roku. Jelikož minulý rok začal covid, spoustu závodů se nekonalo a nebo rušilo. Coursingové závody jsme bohužel nestihli žádné, frisbee se nepočítají a tak jsme přihlásili alespoň dogtreking a canicross. A jak že Baddy uspěl? Naprosto skvěle!
Stal se nejlepším pracovním psem roku 2020 v canicrossu a 2. nejlepším pracovním psem v dogtrekingu. Je to prostě můj největší frajer a osudový pes.

5.9.2020

Hard Dog Race 2020.

6 km, 16 překážek, šílená motocrossová dráha a kopce, bahno, ledová voda a neskutečně boží zážitek!
Když jsme vyběhli, litovala jsem, co jsem to udělala a proč jsem se do takového závodu přihlásila. Baddy běžel jako blázen s neskutečným nadšením, bohužel já ho se svojí kondičkou musela brzdit a zpomalovat, jinak bych mu nestačila. Což mě mrzí, protože nebýt mě, tak má Baddy daleko lepší výsledek. Spoustu část závodu jsme odchodili místo běhu, Baddy si užíval každý bahno, vodu a nezarazila ho žádná překážka. I když nemusí výšky, tam to neřešil, všechno přeběhl, přelezl, podlezl a byl největší frajer a opora. Opět mi ukázal, že kvůli mě půjde do všeho a s největším nasazením a nadšením. Je to prostě můj PAN PES a díky za něj. S holkama jsme si užily skvělý den.  Počítala jsem s posledníma místama a nakonec jsme se kvůli mý fyzičce i tak umístili na 470.místě z 595 žen a z celkovýho počtu žen a mužů 795 jsme skončili na skvělým 642.místě. Na příští rok natrénujeme ať to Baddymu nekazím a už teď se těšíme!
Na video z HDR se můžete podívat ZDE (stačí kliknout a odkáže vás to na video). Pro příští rok kameru vyladíme a snad bude video povedenější.

25-26.7.2020

Pes, kterýho dřív nějaký frisbee vůbec nezajímalo a za rok se z něj stal totální milovník. Tak jsme vyrazili na první oficiální dogfrisbee závody a Baddy zazářil. Mezi všema zkušenýma závodníka ama a profíkama se v kategorii SPTF divize II. umístil na neskutečným 14.místě! I přes úúnavu, horko fungoval naprosto bezvadně a byl tam jen pro mě a frisbee. Děkuju!

81219120_10212196020373977_8478748102138

Sezóna 2019

Baddyho úspěšná sezóna, je prostě nejšikovnější.

72944281_10211738199168733_2846628964292

20.10.2019

Finnal Wind Cup- Mistrovství ČR 2019. Bohužel oproti letním měsícům, kdy se nedalo pořádně běhat kvůli horku, tak tentokrát od rána pršelo a byla mlha, závod se několikrát přerušil a nebylo jistý, zda se závod dokončí. Nakonec se v rámci možností dokončil- 3.místo a titul II.Vicemistr ČR 2019.

71889363_10211665349627540_4785814227514

28.9.2019

Mistrovství Čech 2019- Podzimní zavírák a Baddyho krásné 2.místo a titul I.Vicemistr Čech 2019.

69889059_10211477055920315_4494667297985

7.9.2019

Závod Bullmaster- "dostihy" v Mladé Boleslavi. Kategorie AUO + BOC a Baddy si vyběhal krásné 2.místo a skvělé ceny.

60390882_10210857395309187_3900795083271

13.4.2019

Dnes se konalo Mistrovství Moravy v coursingu 2019. Baddymu to krásně běželo a vyběhal si tak 2.místo a titul I.Vicemistr Moravy 2019.

60185210_10210857329987554_2301767935653

Sezóna 2018

Sezóna 2018 byla velmi úspěšná, Baddy si zároveň vyběhal 2.místo v COURSING WINNER, kde pouze o bod přišel o první místo, kdy jsme na posledních závodech odstoupili kvůli zranění, i tak je pro mě první.

60266321_10210857260465816_5152278253301
60578695_10210857259625795_5443199301910

11.8.2018

V Bělečku se konalo Mistrovství ČR v coursingu. Baddy si za minulé závody stihl vyběhat nominaci a tak jsme vyrazili. Opět hrozné horko, ale v rámci možností byl místama stín. No a jak to dopadlo? Nejlíp, jak mohlo! Baddy si vyběhal nádherné 1.místo a získal tak titul MISTR ČESKÉ REPUBLIKY 2018. Je to můj nejšikovnější chlapeček.

60085097_10210857229105032_2180774798504

28.4.2018

Neoficiální závody Bullmaster Ješín. Celý den neskutečné horko, bohužel nikde nebyl stín ani kam se schovat a tak se běžel jen jeden běh. Baddy běžel v kategorie nechrtí plmena nad 45 cm psi i feny dohromady, v této kategorii byli například boc, auo, louisinský leopardí a další. Baddy si i přes počasí a obrovskou konkurenci krásný 2 místo z 10.

60155851_10210857177663746_8286180700801

16.12.2017

Baddy úspěšně splnil podmínky pro získání coursingové licence a dnešním dnem jí tak získal a během příštího roku se snad vrhneme na závody.

Za tréninky a veškerou přípravu děkujeme Martinovi Říhovi (Prag Coursing).

60409240_10210857159263286_4173934383159

22.10.2017

Úspěšně splněná vytrvalostní zkouška- AD. Jedná se o 20 km běh(klus) nebo běh při kole/koloběžce a poté následuje základní poslušnost, kde se prověří, že je pes i po výkonu schopný fungovat/pracovat.

Rozhodčí: Miroslav Roškota